Hledat

20. 2. Oldřich

Zítra: Lenka

Počasí

Středa Zataženo 10/2 °C
Čtvrtek Zataženo 12/3 °C
Pátek Skoro jasno 9/3 °C
Sobota Polojasno 6/-1 °C

Drobečková navigace

Obec > Aktuality > Úplná uzavírka silnice II/449–Dubčany-Senice na Hané- Náměšť na Hané-Drahanovice-Slatinice

Úplná uzavírka silnice II/449–Dubčany-Senice na Hané- Náměšť na Hané-Drahanovice-SlatiniceDatum konání:
16.4.2018
Datum ukončení:
15.9.2018

ARRIVA MORAVA a.s., oblast Olomouc

Sladkovského 142/37, 779 00 Olomouc

 

Přepravní opatření

 

8 / 2018

 

Věc: úplná uzavírka silnice II/449 – Dubčany-Senice na Hané- Náměšť na Hané-Drahanovice - Slatinice

         

         

          V termínu od 16.dubna 2018 do 15.září 2018 bude úplně uzavřena silnice II/449 – Dubčany-Senice na Hané-Náměšť na Hané-Drahanovice-Slatinice. Důvodem uzavírky je realizace stavby „Rekonstrukce silnice II/449 křižovatka se silnicí II/336 – MÚK Unčovice“.

 

         

          ARRIVA MORAVA a.s., oblast Olomouc projíždí uzavřeným úsekem linkou VLD 890311 Litovel - Slatinice.

Stavba bude rozdělená na 3 úseky. Práce na jednotlivých úsecích budou realizovány ve stejném termínu.

 

          První stavbou je most - propustek na silnici II/449 u obce Dubčany. Druhou stavbou je úsek silnice II/449 od konce obce Senice na Hané po Loučany. Třetí stavbou je úsek Drahanovice, Na Nové až Slatinice. U tohoto úseku bude křižovatka silnic II/449 a II/448 průjezdná pro přímý směr, tj. Olomouc – Konice a obráceně Konice – Olomouc.

          Linka 890311 bude vedena po objízdné trase. Ta povede z Litovle až do Dubčan po trase dle licence. V Dubčanech po obsloužení zastávky a otočení se v blízkosti čističky pojede zpět na Odrlice a následně do Senice na Hané.  Ze zastávky Senice na Hané, kulturní dům přes místní část Kout na silnici zemědělského družstva. Po této silnici až do Náměště na Hané (ulice Fučíkova) a dál na zastávku Náměšť na Hané, náměstí. Z Náměště na Hané dle licence do Loučan a dál přes Loučany, Těšetice a Luběnice do Slatinic. Objízdná trasa je obousměrná.  Zastávka Senice na Hané, kulturní dům bude přemístěna na náhradní zastávku v blízkosti ObÚ a prodejny COOP. Zastávka Náměšť na Hané, Biskupství bude přemístěna na náhradní zastávku na objízdné trase v Náměšti na Hané. Zastávka Loučany, Hliníky bude u spojů 3, 4 a 5 nahrazena zastávkou Loučany, čekárna. Zastávky Drahanovice, Na Nové a Drahanovice, železniční stanice budou zrušeny bez náhrady. Spoje 1 a 2 budou mít konečnou / výchozí zastávku Loučany, Hliníky. Na lince bude v platnosti výlukový jízdní řád.

 

          V termínu 16.4.2018 – 6.5.2018 bude autobusům umožněn průjezd úsekem Senice na Hané  -  Loučany. V tuto dobu bude realizována oprava silnice zemědělského družstva.

         

          Za komplikace vzniklé v důsledku uzavírky se cestujícím předem omlouváme.

 

výluka Litovel Statinice.pdf

 


povodnovy plan mapovy portal megafon olomoucky kraj